fbpx

Компанія Ultimatum здійснює повернення та обмін товару протягом 14 днів з моменту покупки відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Повернення товару належної якості

Якщо товар не був у використанні, але з якихось причин не підійшов, його можна повернути у двотижневий термін. Вироби належної якості можна повернути або обміняти на інші за розміром, фасоном, забарвленням або комплектацією за таких умов:

Повернення товару неналежної якості

Якщо ви отримали товар зі шлюбом, його також можна повернути у встановлений законодавством термін. При цьому цілісність виробу чи комплекту не повинна бути порушена. Обов’язково зберігайте документ, який підтверджує придбання.

Як повернути товар?

Перед тим як здійснити повернення, необхідно попередньо зв’язатися з менеджером інтернет-магазину для оформлення заявки на повернення. Звертайтесь за телефоном +38 (068) 947-02-02. Представник компанії повідомить контакти, якими можна здійснити відправлення. При обміні виробів може бути різниця в ціні, тому ми робимо перерахунок. Крім цього, представники інтернет-магазину мають право відмовити у поверненні/обміні речей, що входять до Переліку товарів, що не підлягають обміну та поверненню.

Вартість доставки оплачує продавець чи покупець за домовленістю. Якщо товар неналежної якості або відповідає характеристикам, зазначеним в описі, то доставка оплачується продавцем. При оформленні повернення, кошти перераховуються на банківську картку, з якою здійснювалася оплата. При оплаті купівлі за реквізитами на розрахунковий рахунок або післяплатою необхідно обговорити з менеджером варіанти повернення коштів.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
preloader